Ljubljana SweetSwing Festival

Od 16. do 18. marca 2007 bo v Ljubljani potekal prvi swing festival na domačih tleh. Festival bo vključeval 16 ur delavnic, ki bodo potekale v dveh nivojih, tri plesne večere, živo glasbo in predvsem veliko plesa in zabave.

Delavnice bosta vodila dva vrhunska plesna in učiteljska para: Andy in Christelle iz Francije – mojstra Lindy Hopa in Balboe in pa lanski tretje uvrščeni par na svetovnem prvenstvu Lindy Hopa, Vincenzo in Isabella iz Italije. Oba para bosta učila tako Lindy Hop kot Balboo, tako da boste vsi imeli možnost, da ju spoznate in se od njiju veliko in kakovostno naučite.

Tečaji bodo potekali v prostorih Plesnega Mesta. Delavnice bodo potekale v dveh nivojih (Beginner/Intermediate, kjer predznanje ni potrebno in Intermediate/Advanced, za bolj izkušene plesalce), vsak nivo bo zajemal 4 ure Lindy Hopa in 4 ure Balboe.

Vse tri večere festivala bo poskrbljeno za plesno zabavo z DJi, na glavni sobotni večer pa bodo za nas v živo zaigrali 5 in Love z Dunaja. Poleg njih bo nastopil še slovenski bend.

Za več informacij nas kontaktirajte na a href=”mailto:info@sweetswing.si”>info@sweetswing.si/a>.

Registrirajte se čimprej in si zagotovite svoje mesto!

Več informacij najdete a href=”http://www.sweetswing.si/lssf” target=”_blank”>TUKAJ!/a>
Kaj: Delavnica
Kdaj:
pet, 16.3.
ob 20.00
Kje: Ljubljana