Malo trša sobota kot smo jih vajeni. Glasbeni stili kot so happy hardcore, hardcore in pa vse do terror glasbe bodo rezali skozi ušesa in tresli plesišče.
Malo trša sobota kot smo jih vajeni. Glasbeni stili kot so happy hardcore, hardcore in pa vse do terror glasbe bodo rezali skozi ušesa in tresli plesišče. Skratka čisto pravi old skool rave party. Mešanica ljubezni in nasilja, ki spominja na zvok prejšnjega desetletja, ko v Celju še ni bilo techna, v Lipi housa in v štirki drum’n’bassa.
Thunderdome je zbirka 24 kompilacij, ki z zvokom groma bobnijo in kličejo nazaj pozabljene elektronske pripovedke, ki so podlegle bolj sofisticirani publiki. Če vam hiter tempo z zelo ojačanim bas bobnom ne povzroča glavobolov in da vam enostavne melodije podkrepljene z najrazličnejšimi vokali ne kradejo živcev, je thunderdome sobota pisana na vašo kožo.
Za voyage v sfero ko se je še vse v isti župi kuhal skrbi: terroriz’em dream team
Kaj: Klubski večer
Kdaj: sob, 9.4.05
ob 21.00
Kje: MKC Pri rdeči ostrigi, Partizanska c. 1, Škofja Loka
Vstopnina: VSTOP PROST