Promocija nove plošče Somera Sol
Brant Bjork underground legenda svojega stoner-rock časa iz Kalifornije, prihaja 28. julija 2007 v Črnomelj! Glasbenik, ki je sodeloval z mnogimi znanimi imeni, kot so Queens of the stone age, Fu Manchu, Kyuss, …, bo v grajskem atriju s spremljevalno skupino The Bros predstavil novo izdani album Somera Sol. Glasba, ki jo preigrava je t.i. “desert rock” in zajema elemente klasičnega rocka, jazza, break beata, pa tudi kakšen rasta groove, ki nas spravijo v gibanje! V svoji dolgoletni glasbeni poti ima za seboj zavidljivih 26 albumov posnetih v različnih zasedbah, medtem pa so ga imeli priložnost videti v živo na vsaki celini našega planeta. Po zadnjih vtisih glasbenih kritikov sodeč so “The closest thing we’ll get to seeing the Hendrix Experience.” – mislim da prevod ni potreben!
Kaj: Koncert
Kdaj: sob, 28.7.
ob 22.00
Kje: Atrij gradu, Črnomelj
Vstopnina: 2 eur